news_thumbnail

DAB AUTO SERV

DAB Auto Serv este partenerul tau pentru mobilitate cu o experienta de 20 de ani in domeniul serviciilor auto. Ne concentram activitatea pe vanzarea autoturismelor noi si rulate, iti oferim consultanta specializata privind daunele auto, reparatii autorizate de producator si iti punem la dispozitie servicii auto complete, livrate la cele mai inalte standarde de calitate:

 

  • servicii complete pentru proprietarii de masini (atat noi cat si rulate)
  • gama variata de automobile rulate cu preturi pentru orice buget
  • capital 100% romanesc
  • o echipa puternica de profesionisti: mecanici, tinichigii, electricieni, vopsitori auto, consultanti, coordonatori, reprezentanti vanzari
  • departamente specializate de: vanzari retail, vanzari flote, service, daune, accesorii, asigurari, contabilitate, spalatorie, consultanta REMAT, Buy-Back si Trade-In, consultanta finantare, IT si marketing.

video_thumbnail
VA ASTEPTAM LA NOI IN DEALERSHIP.
TUR VIRTUAL
video_thumbnail
video_thumbnail
video_thumbnail

ISTORIA DAB AUTO SERV | BUCURESTI

event_image

2016

DAB Auto Serv obtine calitatea de DISTRIBUITOR SI REPARATOR AUTORIZAT SUZUKI - producator.

2016

event_image

DAB Auto Serv obtine calitatea de DISTRIBUITOR SI REPARATOR AUTORIZAT SUZUKI - producator.

DAB Auto Serv inaugureaza showroom-ul din Splaiul Unirii nr. 355-369

2017

event_image

2017

event_image

DAB Auto Serv inaugureaza showroom-ul din Splaiul Unirii nr. 355-369

event_image

2018

Best Oil Increment 2017-2018 | Magyar Suzuki Corp, Spare Parts Group

2018

event_image

Best Oil Increment 2017-2018 | Magyar Suzuki Corp, Spare Parts Group

Biggest Oil Sales Amount Romania | Magyar Suzuki Ltd, After Sales Department

2019

event_image

2019

event_image

Biggest Oil Sales Amount Romania | Magyar Suzuki Ltd, After Sales Department

ECHIPA NOASTRA

Oana Banu Oana Banu Consultant Vanzari

0785.200.224

oana.banu@dabauto.ro

Roxana Scarlat Roxana Scarlat Consultant Vanzari

0785.200.712

roxana.scarlat@dabauto.ro

Valentin Marangoci Valentin Marangoci Consultant Vanzari

0785.200.380

valentin.marangoci@dabauto.ro

Catalin Parvu Catalin Parvu Consultant Vanzari

0785.200.702

catalin.pirvu@dabauto.ro

Andreia Peltea Andreia Peltea Director Vanzari

0785.200.713

andreia.peltea@dabauto.ro

Ramona Ionescu Ramona Ionescu Coordonator Vanzari Flote

0784.332.019

ramona.ionescu@dabauto.ro

Adrian Ristoiu Adrian Ristoiu Consultant Vanzari Flote

0785.200.287

adrian.ristoiu@dabauto.ro

Sorin Marincu Sorin Marincu Consultant Service

0785.200.231

sorin.marincu@dabauto.ro

Mihai Fatu Mihai Fatu Consultant Service

0785.200.215

mihai.fatu@dabauto.ro